Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / МБФ «Ликар.инфонд» / Благодарности и отзывы / Подяка МБФ «Лікар.інфонд» від Центру cоціальної та...

Подяка МБФ «Лікар.інфонд» від Центру cоціальної та психологічної допомоги «Довіра»

 
РЕЙТИНГ: 8202

LIKAR.INFUND.Blagodarnosti
Дозвольте висловити Вам щиру подяку за корисну для нашої організації допомогу у вигляді речей, іграшок, колясок та т. і. Хочемо зазначити, що Ваша допомога була вкрай необхідною та корисною, оскільки ми дуже гостро відчували ній потребу.

Слід також сказати, що люди, які приходили до нас і отримували речі, були дуже вдячні за дитячі речі, за їх якість та кількість.

Ми працюємо з багатодітними сім'ями, в яких є діти-інваліди, займаємося немедичним доглядом, паліативною допомогою вдома та в умовах стаціонару для малозабезпечених родин з ВІЛ, надаємо первинний пакет соціального набору (ліки, одяг, продуктові набори, засоби гігієни), займаємося соціальною допомогою для малозабезпечених родин (одежа, взуття, продукти харчування).

Також ми маємо 5 будинків сімейного типу. У нас на обліку стоїть 250 родин з міста Києва, які потребують соціальної допомоги, мають вкрай тяжке матеріальне становище.

Ще раз дякуємо й висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці, і в майбутньому Ви ще не раз допоможете нам у справі допомоги малозабезпеченим та багатодітним родинам.

Окрему подяку висловлюємо всім, хто приймав участь у цій потрібній справі, надавав речі, іграшки та інше.

З повагою й побажанням успіхів
Олійник  І.О.,
керівник Центру соціальної
та психологічної допомоги
для людей, що живуть з ВІЛ «Довіра»