Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / МБФ «Ликар.инфонд» / Цели и задачи / Цели создания Фундации «Ликар.инфонд»

Цели создания Фундации «Ликар.инфонд»

 
РЕЙТИНГ: 8344

МЕТОЮ (ціллю) СТВОРЕННЯ ФУНДАЦІЇ є:

  1. Здiйснення благодiйної дiяльностi, спрямованої на надання матерiальної, фiнансової та іншої допомоги дітям, що знаходяться у дитячих будинках, сиротинцях, школах-інтернатах та інш. відповідних установах; cприяння обдарованій молоді в розвитку її талантів в усіх сферах діяльності, збереження і розвиток культурних цінностей і традицій, підтримка молодих дарувань в усіх галузях мистецтва; допомога обдарованим митцям в набутті належних умов творчості та життя; захист та сприяння у реалізації прав, свобод та законних інтересів цих осіб, гарантованих Конституцією України.

  2. Здiйснення благодiйної дiяльностi, спрямованої на надання матерiальної, фiнансової та іншої допомоги хворим дітям, позбавленим батьківської опіки чи від них відмовились батьки, що знаходяться у лікарнях і потребують такої допомоги; хворим дітям, що їхні батьки не взмозі забезпечити лікування і гідне життя; захист та сприяння у реалізації прав, свобод та законних інтересів цих осіб, гарантованих Конституцією України.

  3. Вивчення існуючих нагальних проблем в сфері охорони здоров’я, материнства і дитинства, організація публічного обговорення ситуації в регіонах, ініціалізація змін до законодавства щодо забезпечення прав дітей, пацієнтів, лікарів, сприяння поширенню інформації щодо прийняття та впровадження висунутих ініціатив, інформування населення про їх права, організація добровільних просвітницьких та навчальних заходів.