Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Проекты / Жити - означає рухатись! / 2022 - УКРСИББАНК – Дякуємо за вашу безцінну допомогу!

2022 - УКРСИББАНК – Дякуємо за вашу безцінну допомогу!

 
РЕЙТИНГ: 20730

Likarinfud. Укрсиббанк

Вже вкотре УКРСИББАНК BNP Paribas Group спрямовує кошти на «Розумну благодійність».

Цього року УКРСИББАНК від імені клієнтів та партнерів підтримує здоров’я українських дітей, хворих на дитячий церебральний параліч.

За час існування проєкту “Жити – означає рухатись!” ми допомогли і продовжуємо допомагати десяткам дітей хворих на церебральний параліч. Усі вони потребують регулярних курсів реабілітації, аби в майбутньому мати можливість вести незалежне та повноцінне життя.

Понад сім років наш постійний партнер УКРСИББАНК BNP Paribas Group підтримує наш проєкт і ми щиро вдячні йому за це.

Завдяки банку, ми змогли надати дієву різносторонню реабілітацію дітям з ДЦП і з кожним новим курсом реабілітації їх стан покращується. Як наслідок, усі вони роблять помітні результати, відновлюючись на 60-80%, а інколи навіть на цілих 100%! Нам та родинам наших підопічних дуже приємно бачити успіхи діток, а особливо їхні посмішки.

Цьогоріч УКРСИББАНК BNP Paribas Group продовжує підтримувати наш унікальний проєкт. Ще з початку заснування “Жити - означає рухатись!” ми вирішили регулярно допомагати одним і тим самим діткам і кілька років поспіль спостерігаємо за їхніми разючими успіхами.

Дякуючи підтримці УКРСИББАНКу, ще 32 дитини матимуть змогу пройти декілька курсів реабілітації у Міжнародній клініці відновлювального лікування, оснащеній сучасним діагностичним та реабілітаційним обладнанням, в Трускавці, Львові, Києві, а також курси іпотерапії на базі київського центру “Спіріт”.


На шляху наших підопічних багато викликів, яких необхідно здолати, проте як сказав відомий іспанський драматург Педро Кальдерон: “Найбільша перемога - перемога над самим собою”.

Віримо, з підтримкою УКРСИББАНК BNP Paribas Group наші маленькі герої стануть на крок блище до перемоги та шансу на повноцінне життя.

Довідка: З 2008 року УкрСиббанк власним прикладом демонструє, як можна дієво допомогти тим, хто найбільше потребує допомоги. Навіть у складний для всіх компаній час, банк опікувався тими, хто найбільше потребував турботи й уваги. Саме тоді банк вирішив замість купівлі новорічних сувенірів для клієнтів зробити справжній подарунок дітям, позбавленим піклування близьких людей. Три роки поспіль банк будував дитячі ігрові та спортивні майданчики по всій Україні.