Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Проекты / Жити - означає рухатись! / 2015 УкрСиббанк підтримав проект "Жити - означає рухатись!"

2015 УкрСиббанк підтримав проект "Жити - означає рухатись!"

 
РЕЙТИНГ: 9651

Likarinfud. Proekt Звіт про благодійну допомогу, надану дітям в рамках проекту «Жити – означає рухатись!» в 2015 році при підтримці «Укрсиббанк»


В 2015 році «Укрсиббанк» підтримав МБФ «Лікар.інфонд» і виділив кошти на лікування дітей з проблемами рухів, знову став партнером проекту для особливих діточок «Жити – означає рухатись!» 

З початку року МБФ «Лікар.інфонд» надала благодійну допомогу на сплату 25 курсів реабілітації. В січні-лютому 2015 року 5 дітей пройшли двотижневі курси реабілітації за унікальною методикою професора Козявкіна в Трускавці та Львові: Ардатій Анна-Марія, Олунін Артем, Чорноморець Наталя та Оверко Олексій, Кульгавець Надійка.  

Пише мама Ардатій Анни–Марії
«Добрий день! Дозвольте відразу подякувати Вам, що в такий непростий часом не залишаєте наших діток без надії. Ось і закінчився наш 7-й курс реабілітації в Центрі "Еліта". Ми вчилися правильно виводити ніжки при ходінні, стояти самостійно біля опори. Займалися в спец. костюмі: хід на колінах, на ніжках, по тренажерної доріжці, їздили на велотренажері. Займалася Анна-Марія в цей раз з таким завзяттям і старанністю, примовляючи: "Я ж скоро сама ходити буду, мені ніжки полікують. А мамі важко мене носити, я ж велика!" Ще по закінченню курсу донечці вручили її першу медаль за старанність і сумлінну працю. Це наша перша медаль, і сподіваємося не остання .... ми будемо прагнути нових досягнень... Спасибі Вам всім за Ваш величезний труд і Вашу непохитну віру в наших діток. І особливе спасибі всім хто вніс благодійні внески для нашої малої і для інших діток. Уклін вас від імені всіх батьків наших особливих діточок. Юлія Ардатій» 

Пише мама Оверко Олексія:
«Цього разу було складно синові, було просто боляче, бо стрімкий зріст зробив свою справу, м’язи сталевими стали, розтяжки до сліз болючими, але ж сім років, і треба терпіти, навіть через сварки і образи на весь світ - витримав. Їхали без особливих успіхів, бо ж там Дива не сталося, м язи не послабило. Ось, чекали тиждень, робили ЛФК та розтяжки вдома, і сьогодні можу сказати - процес пройденої реабілітації та результат все ж вдалі. Мозок контролює м’язи, піднімається по сходах у школі без перил, а сходинок ой, як багато. Починає стояти на правій нозі. То ж допомога від Вас, дорогі наші, завжди вчасно і потрібна синові.
Бережи усіх нас, Боже, і миру нам, нашій єдиній оселі - Україні, терпіння та взаєморозуміння! З повагою, мама Олена та Олексій.»

Пише мама Чорноморець Наталі: 
«Дякуючи дуже інтенсивному курсу дівчинка стала рухатись більш скоординовано, бігати рівніше та вперше змогла покрутити педалі велосипеда вперед. »

Пише мама Олуніна Артема: «Це перший курс лікування Артема в Трускавці. І результати не забарились, хлопчик сміливо і витривало витримав весь інтенсивний курс, права ручка, яка дуже погано працювала, включилась в роботу, знизився тонус мязів, та хода стала рівнішою, права ніжка майже повністю стала опускатись на стопу при ходінні. »

Пише мама Кубари Вікторії:
«Доброго дня! Ми батьки Кубара Вікторії щиро вдячні Вам за надану нам благодійну допомогу у вигляді оплати повторного курсу реабілітації в центрі "Еліта" м. Львів. В результаті лікування донька помітно розслабилась , стала активнішою та емоційнішою, почала краще опиратися на кисті в положенні лежачи на животі , виразніше розмовляє та відповідає на поставлені запитання. Дуже надіємося на подальшу Вашу допомогу.»

Пише мама Лемець Миколи: «Дякуємо Вам, любі наші друзі, що з вашою допомогою ми маємо силу надіятись і вірити що прийде час і настане Диво. В результаті цього лікування знизився м’язовий тонус, Микола став вище тримати голову, він став витривалішім, активнішим. Так, покращення наші невеличкі, але таких вже наш шлях до перемоги, крочок за кроком.
Родина Лемець».

В травні поїхали на лікування до Львова і Трускавці ще Крещенко Оля, Мацько Софійка, двійнята Сеннікова Анжеліка та Вероніка і Купрієнко Сашко.

Крім того триває наша дивовижна за результатами іпотерапія. Без виключень всі діти стають спокійнішими, розслабляються та вчаться володіти тілом впевненіше.

Але більше за все хочемо поділитись успіхами нової дитини в проекті – Яскевича Матвія. Цей стильний малий має здолати разом з мамою купу проблем. Він повністю сліпий, в нього важка форма епілепсії та порушена координація рухів. З зими він перестав ходити та мама возила його тільки на возику. Після вже першого курсу іпотерапії Матвійко почав ставати на ніжки, з’явились впевненість та інтерес до ходіння, він вже не падає як раніше, набагато покращився вестибулярний апарат.

Також курси іпотерапії пройшли Якіменко Лера, Чорноморець Наталя, Оверко Олексій, Лаврик Евеліна, Мацько Софія, Семенюк Марія, Олунін Артем, Черевко Еммануїл.

Щиро дякуємо нашому партнеру «Укрсиббанк»!  

    Довідка:
    З 2008 року УкрСиббанк власним прикладом демонструє, як можна дієво допомогти тим, хто найбільше потребує допомоги. Навіть у складний для всіх компаній час, банк опікувався тими, хто найбільше потребував турботи й уваги. Саме тоді банк вирішив замість купівлі новорічних сувенірів для клієнтів зробити справжній подарунок дітям, позбавленим піклування близьких людей. Три роки поспіль банк будував дитячі ігрові та спортивні майданчики по всій Україні.