Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд

☼ Сусуловская Марта

 
РЕЙТИНГ: 23470

Шановні читачі!

Дуже просимо Вас допомогти у лікування нашої важкохворої доньки – Сусуловської Марти (1997 р.н.). Ми з 2004 року звертались до багатьох наших лікарень, як у Львові, так і Києві, проте ніде нам не змогли надати необхідної медичної допомоги. Після багаторазових звертань та пошуків клінік, інститутів та спеціалістів, які б надали медичну допомогу нашій доньці, проведення медичних досліджень, Головний дитячий хірург МОЗ України професор Ольга Михайлівна Горбатюк надала нам висновок про неможливість діагностування та лікування доньки в Україні та необхідність пошуку клінік за кордоном.

LIKAR.INFUND Помощь больным детям Марта Сусуловская
LIKAR.INFUND Помощь больным детям Марта Сусуловская
LIKAR.INFUND Помощь больным детям Марта Сусуловская
LIKAR.INFUND Помощь больным детям Марта Сусуловская

Починаючи з листопада 2008 року, ми направили усі наші результати та попередні висновки про захворювання Марти з дисками КТ в університетські клініки, міські госпіталі та лікарні Німеччини, Австрії, Польщі та Швейцарії, куди рекомендували звертатись наші медики.

На сьогодні ми маємо обширну переписку з іноземними клініками та переважаючу кількість відмов у лікування, пов”язану з унікальним поєднанням кількох важкооперабельних діагнозів по серцево-судинній патології та патологій кістково-опорного апарату. Усі відповіді провідних університетських клінік схиляються до того, що комплекс патологій нашої доньки є унікальним не лише для України, такі захворювання є рідкістю для медиків Європи.

Лише одна клініка, яка займається даними патологіями, – Відділення педіатрії Медичного Університету м Відень (Австрія) після кількамісячної переписки та вивчення гістологічних матеріалів дали остаточну згоду на повне діагностування та лікування нашої доньки.

На сьогодні, професор доктор Ulrike Salzer-Muhar (Associate Professor of Paediatrics Department of Paediatrics, Medical University of Vienna), відклавши усі свої важливі справи, призначила день оперативного втручання на 21 липня 2009 року.

В нас залишилось дуже мало часу. Вже на сьогодні нам необхідно зібрати для оплати лікування 21507,84 Є. Це єдина можлива надія на порятунок дитини.

Ми дуже просимо Вас зрозуміти наше становище, наш матеріальний стан не дозволяє нам самостійно лікувати нашу доньку. В будь-який момент в дитини може відмовити печінка, йде повільна постійна інтоксикація організму, варикозно-розширені вени стравоходу та шлунку можуть привести до крововиливів, донька практично не ходить, їй важко рухатись, самопочуття дитини постійно погіршується.

На жаль, для нас склалась така ситуація, коли Ваша допомога є для нас останньою надією.

Звертаємось до Вас з великим проханням допомогти вилікувати нашу доньку (дитина на сьогодні дуже мало їсть, практично не рухається і страждає від постійних нічних болей в ногах).

Додаємо Вам максимально можливий пакет медичної інформації для Вашого аналізу та прийняття рішення На жаль, ми не маємо коштів для поїздки та оплати лікування нашої доньки у м. Відень.

Дуже просимо допомогти нам.

Сердечно дякуємо Вам,

Сусуловський Роман
Сусуловська Наталя

Дитину вів волонтер сайта Микола Війтів.