Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Медицинская помощь детям / Мы с вами помогали / ☼ Валіярова Поліна [ДЦП, спастичний тетрапарез]

☼ Валіярова Поліна [ДЦП, спастичний тетрапарез]

 
РЕЙТИНГ: 13455

LIKAR.INFUND Proekt  Zyty-oznachae ruhatis

Валіярова Поліна, 03.08.2008 р, Росія, Тольятті

Діагноз:
ДЦП, спастичний тетрапарез, симптоматична епілепсія.

Дівчинка народилася доношеною, з масою 3400 грамів. Під час пологів вона зазнала асфіксію. Лікарі втратили буквально кілька хвилин дорогоцінного часу і тому відбувся крововилив у головний мозок. Клітинки мозку безповоротно загинули.

Але людський мозок пластичний, і клітинки ще не пізно відновити. Поліночка 8 днів перебувала в реанімації, але мама ні хвилини не сумнівалася, що її донька виживе і буде звичайною дитиною.

Ксенія, мама Поліни, виховує дівчинку одна - батько ухиляється навіть від аліментів. Єдина допомога, яку отримує Ксенія – це допомога від своєї мами, яка працює продавцем у магазині.

В своєму місті вони проходять лікування в реабілітаційному центрі, займаємось масажами, встали на чергу на заняття іпотерапією, плаваємо. Дитина гарно відкликається на лікування. Поліночка вже пройшла перший реабілітаційний курс у центрі Еліта і показала неймовірні результати: зріст збільшився на 6 см, об’єм грудей на 4 см, а голови на 0.5 см!!!

Дівчинці рекомендовано проходити курс кожні 3-4 місяці. А це значні кошти, враховуючи, що вона не є громадянкою України.

Зараз Поліна та Ксенія чекають на нагоду проходження курсу у центрі Козявкіна у Львові. Чекаємо на перші результати проекту, щоб якомога скоріше допомогти Поліні.