Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Медицинская помощь детям / Мы с вами помогали / ☼ Діти Боярського будинку дитини

☼ Діти Боярського будинку дитини

 
РЕЙТИНГ: 13262

У Боярському будинку дитини, Київська область, виховується багато дітей з діагнозом ДЦП. Нещодавно там відкрито регіональний реабілітаційний центр для таких діточок. Цьому дитячому будинку ми допомагаємо вже декілька років. Нещодавно головний лікар закладу Віра Іванівна звернулась до нас з проханням допомогти в оплаті спеціального ортопедичного взуття – туторів, які показані двом діткам, що виховуються в дитячому будинку, після операції, проведеної в травні.

Ось ці діти: Науменко Роман, 4 роки, і Бундукі Віра, 5 років. Діти виховуються в дитячому будинку вже кілька років. Батьки їх не відвідують зовсім.

Ми раді, що завдяки проекту «Жити означає рухатись» ми маємо можливість придбати для Роми і Віри ці тутори, вартість яких складає 3840 грн.


Бундукі Віра, 09.05.2005

Діагноз: ДЦП, спастичний лівобічний геміпарез. Еквінусна деформація лівої стопи (стан після оперативного втручання).

Дівчинка народилась від перших пологів. Поступила до дитячого будинку в 3хмісячному віці з діагнозом дефіцитна анемія. Наглядалясь невроогом з приводу гіпоксично-ішемічного ураження ЦНС, пізніше – ДЦП. Нагядаась кардіологом з приводу вторинної міокардіопатії, порушення ритму серця.

Не дивлячись на постійні курси ЛФК, масажу, фізпроцедур, деформаця лівої ступні збільшувалась. Тому 21.05.2010 р. їй була виконнана операція Стрейєра зліва. Післяопераційний перебіг задовільний. Нижня кінцівка була імобілізована протягом 6-ти тижнів. Для закріплення ефекту необхідні тутори на ніч та при ходьбі.

 Дівчинка активна, інтенсивно використвує мовлення, спілкується з іншими дітьми.

Науменко Роман, 17.10.2005 р.

Діагноз: ДЦП, спастичний лівобічний геміпарез. Еквінусна деформація лівої стопи (стан після оперативного втручання).

Хопчик народився недоношений з вагою 1780 гр від 6-х пологів вдома. Поступив до дитячого будинку в 3-х місячному віці з діагнозом синдром підвищеної нервово-рефлекторної збудливості. Часто хворів бронхітами. Наглядався неврологом з приводу мінімальної мозкової дисфункції.

Не дивлячись на постійні курси ЛФК, масажу, фізпроцедур, деформаця лівої ступні збільшувалась. Тому 21.05.2010 р. йому була виконнана операція Стрейєра зліва. Післяопераційний перебіг задовільний. Нижня кінцівка була імобілізована протягом 6-ти тижнів. Для закріплення ефекту необхідні тутори на ніч та при ходьбі.

На сьогоднішній час хопчик із задоволенням граєтся з дітьми, відвідує заняття, але значно відстає від своїх однолітків в розвитку.