Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Медицинская помощь детям / Мы с вами помогали / ☼ Харченко Артем [пневмонія, менінгіт]

☼ Харченко Артем [пневмонія, менінгіт]

 
РЕЙТИНГ: 8983

Найбільшою цінністю є життя… Для батьків – життя їхніх дітей. A коли йдеться про дитинку, якій не виповнилося навіть місяць, то тут усе зрозуміло і без слів…

Мова буде йти про молоду сім’ю Іллічових – Харченко (Аня та Ігор), якій Бог подарував маленького Артема, що народився 16 травня 2008 року. Але відразу поставив сім’ю перед важким випробуванням. В зв’язку з екстреним кесаревим розтином, що було зроблено Ані, в дитини виникли проблеми, які, на жаль, не сразу помітили працівники пологового будинку. Ускладнення, які виникли у дитини (пневмонія, а потім менінгіт) привели хлопчика на лікування в реанімацію в Київській дитячій клінічній міській лікарні №1.

Завдяки лікарям реанімації частково проблеми вдалося подолати, але лише частково – стан дитини вважається стабільно тяжким – хлопчик ледве-ледве почав приймати їжу через зонд (до того навіть парентеральне годування було неможливе, бо викликало постійну рвоту). З 22 травня 2008 року Артем був у відділенні реанімації для новонароджених, а з 2 червня 2008 року і по даний час – у відділенні патології новонароджених.

У зв’язку і надзвичайно важким (критичним) станом, дитина знаходиться на антибактеріальній терапії із групи резерву і тому Дуже необхідні кошти на закупівлю дорогокоштуючих медичних препаратів:

1) МЕРОНЕМ;
2) ВАНКОМІЦИН (ванкоміцин);
3) ТАВАНІК;
4) ФЛЮКОНАЗОЛ (препарат для протигрибкової терапії).

Проблема в тому, що доходи сім”ї, м”яко кажучи, більш ніж скромні – Аня знаходиться на лікуванні з малим, Ігор працює водієм. Всі збереження до народження дитини вже витрачені на лікування – батьки, скільки могли, спромагалися лікувати Артема за свої кошти, але тепер цих коштів просто НЕМАЄ. Тому дуже просимо Вас допомогти їм!

Велику подяку передають батьки Артема тим людям, які відразу відгукнулися допомогти і передали 150 грн., а саме сім’ї Петрових.

Хлопчик повинен з того вийти, правда??? Я відповідаю – ОБОВ’ЯЗКОВО!!! Давайте будемо рятувати це маленьке дитя разом!!!

З повагою, Микола Войтів