Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Медицинская помощь детям / Мы с вами помогали / ☼ Гуцюк Іван [нижній вялий парапарез, порушення...

☼ Гуцюк Іван [нижній вялий парапарез, порушення функцій тазових органів та інш.]

 
РЕЙТИНГ: 24807

Просимо перед відправкою Вашого перерахування уточнити у координатора актуальну на цей момент суму збору.

LIKAR.INFUND Помощь больным детям
Родину Гуцюків  я знаю з дитинства. З мамою Вані, Інною, ми виросли разом. Наші бабусі все життя близько товаришували і товаришують до цього часу. Я не буду описувати скільки всього доброго зробила ця родина нам, але це не виміряти нічим …

Ми разом з рідними Інни чекали на первенця, знали що це буде хлопчик, тим більше перша дитина в родині! І ось, коли зателефонувала Інна і сказала  що потрібна допомога, я без вагань і роздумів взялась її вислухати. 

Пише мама Вані – Інна:

«Гуцюк Іван народився в місті Ізяславі зі спиномозговою кістою та внутрішньою гідроцефалією 2 стадії. На другий тиждень життя Івана було проведено операцію по видаленню кісти. Через декілька днів післяопераційні шви розійшлись – проводиться повторне хірургічне втручання. Та після операції виникли ускладнення – Ваня втратив чутливість кунцівок! Так і розпочались митарства родини Гуцюк. »

Вам не передати словами що відчували близькі та рідні. А особливо батьки дитини… Та як грім серед майже ясного неба діагноз – нижній вялий парапарез, порушення функцій тазових органів, внутрішня гідроцефалія 2 стадії .

Батьки та рідні дитини не сиділи на місці, збирали кошти всією родиною. Ваня вже вдвічі лежав в Хмельницькій обласній лікарні, також ми були  в «ОХМАТДИТ», були навіть в Науково-дослідному інституті протезування.LIKAR.INFUND Помощь больным детям

У всіх лікарнях дитина проходила курси лікувального масажу, голкотерапію, ЛФК …  але наслідки лікування не втішні – не було ніякого прогресу, дитина росла, але ні сидіти, ні ходити Ваня так і не зміг. А саме страшне – Ваня досі не відчуває ніг!»

Я не перший рік є волонтером хворих дітей і впевнено можу сказати, що ця дитина може бути здоровою. Але, як завжди, потрібна Ваша допомога! У Вані є шанс! І цей шанс – це клініка Козявкіна.

На моїх очах не одна дитина вилікувалась, пройшовши реабілітацію в Трускавці в клінікі Козявкіна, ми повинні дати шанс Вані також!

LIKAR.INFUND Помощь больным детям Лікування для батьків непідсильне, всі кошти, які були в батьків, були направлені на попереднє лікування.

Я звертаюсь до всіх небайдужих людей, допоможіть Вані зробити перший крок!

Кошти ви можете перерахувати на рахунок Фундації з призначенням платежу «на лікування Гуцюк Вані».

Код за ЕДРПОУ 36184862
Рр 26006208980000
в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005

Наперед вдячна, Манакова Вікторія
(097) 087 47 59
vmanakova@gmail.com