Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Медицинская помощь детям / Мы с вами помогали / ☼ Домничук Маричка [вроджений порок серця]

☼ Домничук Маричка [вроджений порок серця]

 
РЕЙТИНГ: 10684

Ожидаем решение врачей о необходимости операции

Прохання допомоги на лікування дочки:

"Наша дівчинка Марічка (15.11.07 р.) народилась на перший погляд здоровою дівчинкою, та через деякий час лікарі виявили, що у неї вроджений порок серця: дефект міжпередсердної перетинки та згущення легеневого малюнка. Дівчинці потрібна операція та лікування. Але де взяти на це кошти? Ми живемо у віддаленому селі Львівської області, можна сказати, що на хуторі. Ні садка, ні школи, ні роботи тут немає. Живемо на гроші, що дають на дитинку (700 грн.). Куди я тільки не писала, до кого не зверталась, жодної реакції. З

Зрозуміла – таким, як ми не допомагають. Але я не маю права опускати руки. Благаю, допоможіть врятувати моє янголятко. Я вже мовчу про інші проблеми, про те, що нашій сім’ї конче потрібне житло. Якийсь час назад я писала в державні органи з проханням виділити кошти на лікування дитини і придбання житла.

Коли приїхали соціальні працівники, то лише пофотографували та й поїхали, сказавши, що якщо ще раз кудись напишу, то заберуть дітей, так як у нас погані умови для проживання. Адже живемо ми в чужій старій хатині з глини 34 кв.м. Я кругла сирота, батьки померли, навчалась у школі-інтернаті. Синочка (2004 р.н.) народжувала дуже тяжко, ледве вижила. Люблю своїх діточок обох, вони в мене доглянуті. Благаю, допоможіть мені врятувати доньку!"

Мы связались с Киевским городским Центром Сердца и попросили нашего ведущего детского кардиохирурга, А.М.Довганя, изучить документы Марички. Изучив документы, Александр Михайлович и его коллеги дали добро на операцию. Приблизительная оценочная ее стоимость - 10 000 грн. Согласитесь, совсем немного для того, чтобы ребенок жил со здоровым сердечком!

Все документы ребенка высланы администрации сайта.

Ребенка будет вести волонтер сайта Наталья Корбут, 066 101 21 06.