Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Медицинская помощь детям / Мы с вами помогали / ☼ Ісакова Лілія [ДЦП, спастичний тетрапарез]

☼ Ісакова Лілія [ДЦП, спастичний тетрапарез]

 
РЕЙТИНГ: 15714

LIKAR.INFUND Помощь больным детям


Ісакова Лілія. 02.12.2007 р, Рівненська обл., Радивиловський р-н.

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, затримка психо-мовленного розвитку, глухота.

Пише мати Лілії:

«2 грудня  2007  року  наша родина  святкувала народження Лілії... Всі були радісні, чекали з нетепінням, коли мене випишуть з лікарні. Та на наступний день радість стала сльозами ....

Прийшла вранці на обхід дитячий лікар і  сповістила, що Ліля пожовтіла, так як у нас з чоловком резус- конфлікт, то була підозра на гемолітичну жовтуху. Терміново потрібно було капати медикаменти, але як виявилося, не знайшлось педіатра, щоб вмів поставити крапильницю..

Час швидко спливав, а Лілії ніхто нічого не робив... З сваркою ми забрали маленьку до обласної  лікарні.. Ось такі були наші перші дні

Після місяця  лікування в   Рівному довгоочкуваний момент - нас виписали додому  з діагнозом: фатальний гепатит, лейкемоїдна реакція, токсико-гіпоксична кардіопатія, гіпоксично-метаболічне ураження ЦНС.

LIKAR.INFUND Помощь больным детям На подальших консультаціях лікарі сказали, що неврологічно  Ліля здорова, залишився лише дизбактероз. В 6 місяців ми потрапили в лікарню з запаленням легень і наш лікар «відкрив нам очі" - Ліля зовсім  відставала в розвитку, як фізично, так й інтелектуально.

Висновки обстеження у Львові були невтішні ... Судомний синдром. Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, затримка психо-моторного розвитку.

Нас направили в неврологічне відділення на реабілітацію, ми пройшли курс масажу, рефлексотерапії, ЛФК, отримували медикаментозне лікування....

Після цьго ми  поїхали до Міжнародної  клініки  відновного лікування м. Трускавець, куди   здили 4 рази.. Добрі люди допомагали коштами на поїздки, трохи своїми силами.. Хочеться дати своїй дитині якомога більше, споробувати всі можливі методи  лікування...

Але ми не можемо собі дозволити регулярну реабілітацію. На данний час Лілі 4 роки і в нас з'явилась ще одна проблема - діагностували ваду слуху і зараз, щоб мати шанс розвивати мову, нам терміново потрібно сплатити 7000 грн та встановити слуховий аппарат.

Наших власних коштів не вистачає на реабілітацію Лілі, ми виховуємо ще двох старших доньок...Зараз Лілі вкрай необхідна допомога і ми сподіваємось на будь-яку підтримку.

Заздалегідь дякуємо,

Родина Ісакових»

Важко читати такі листи і кожен раз так хочеться звернути увагу держави на таких діток. З майже повною відсутністю державної реабілітаційної програми, таким родинам залишається сподіватись лише на допомогу благодійників.