Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Медицинская помощь детям / Мы с вами помогали / ☼ Халявко Татьяна [порушення дихальної функції]

☼ Халявко Татьяна [порушення дихальної функції]

 
РЕЙТИНГ: 8778

Так, я буду крізь сльози сміятись,
Серед лиха співати пісні,
Без надії таки сподіватись,
Жити буду! Геть думи сумні!

Леся Українка

Саме ці рядки написала Леся Українка коли тяжко хворіла, але не здавалася. Така ж ситуація і у Тані Халявко. Тому думаю, що саме так можна охарактеризувати нинішній стан 13-річної Тані.

Після першої операції, яку зробили ще у 5-му класі, Таня мріяла стати хірургом, але зараз в Тані та її батьків одна спільна мрія. Мрія одужати. А ще Таня мріє повернутися у дитинство, якого із-за хвороби у неї не було. Щоб знову в їхній домівці лунав дзвінкий сміх донечки, а очі горіли щастям. Щастям жити та творити. Адже коли дівчинка ходила до школи, то вона любила іноземну мову та займалася танцями, а також сама навчилася плести бісером.

А ще згадують батьки Тані, що вона завжди захищала свого молодшого братика Колю і просила його суворо не карати. Миколі всього два роки, але він теж чекає на одуження сестрички, щоб разом з нею гратися та гуляти та відчувати її любов. Звичайно батьки та друзі вірять, що в Тетянки з"явиться голос, яким вона зачаровувала рідних.

Адже в дівчинки життя тільки починається. Як і кожні батьки мріють бачити свою донечку здоровою та щасливою. Але для здійснення цієї мрії одного бажання мало... Батькам Тані конче потрібна допомога. Допомога благодійників та людей, які не байдужі до людського горя.

Зараз Таня знаходиться на лікуванні в Київському інституті нейрохірургії, тут вона перенесла чергову (ВЖЕ ТРЕТЮ) операцію. Без сторонньої допомоги Таня не може рухатись, а також самостійно дихати. Проблеми з самостійним диханням виникли ще восени 2007 року, коли дівчинці зробили операцію по видаленню пухлини головного мозку, в наслідок чого в неї порушились дихальна функція. Тож тепер Таня постійно підключена до апарата штучної вентиляції легень, який введений через трахею.

Лікарі ж говорять, що вони все зробили, що від них залежало. Щоб Тетянка повернулась додому, лікарі наголошують на потребі персонального апарата штучного дихання, який повинен знаходитись завжди з нею. Але батьки повинні не лише освоїти техніку, але й купити її самотужки. А родина Тетянки не така вже й заможна, тож купити апарат для доньки, що буде підтримувати її життя – не можуть.

Адже апарат ШВЛ (штучних вентиляцій легень) дуже дорогий. В середньому модель, що обладнана мінімум потрібних функцій, коштує приблизно 25 тисяч доларів.

Звичайно таких коштів у батьків Тетянки немає. А цей апарат дуже потрібний для Тані, адже за відсутності цього апарата дівчинка не виживе.

Тож не будьте байдужими до людського горя та давайте разом допоможемо морально, матеріально батькам та Тетянці. Врятуймо життя дівчинці разом. Не залишайтесь байдужими!!!

Для надання грошової підтримки родині можна скористатися банківським рахунком, або передати кошти в руки батькам Тані.

Таню веде волонтeр Зоя Тенькова,

тел. +38 098 417 77 22