Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Медицинская помощь детям / Мы с вами помогали / ☼ Оверко Олексій [ДЦП, спастична диплегія]

☼ Оверко Олексій [ДЦП, спастична диплегія]

АВТОР: Мария Айлен  
РЕЙТИНГ: 22386

Дуже приємно, коли батьки особливих діток підтримують один одного. Після лікування в Трускавці до нас звернулась мама Олі Крещенко з проханням допомогти їх друзям з такою ж дитиною.

LIKAR.INFUND Помощь больным детям.
Оверко Олексій, 28.12.2007 р., Київ.

Діагноз: ДЦП, спастична диплегія, дізартрія.

Дитина народилась в передчасних пологах на 31-му тижні вагітності в Харкові. В 11 місяців поставили діагноз ДЦП. Мати доклала велетенських зусиль, щоб лікувати сина. Він вже намагається самостійно ходити, робить парочку кроків без підтримки, по ходить вдома, тримаючись за стіни.

Дуже перспективна дитина, але в нього дуже сильна свастика ніжок. Лікарі навіть рекомендують операцію за методом Ульзібата, але мати намагається обійтись без операції, адже вони несе і певні суттєві ризики. Вони пройшли дуже багато курсів – у Мартинюка, Козявкіна, Падко, в Одесі, постійно займаються вдома.

Але зараз в родини серйозні фінансові проблеми. Батько вже більше року без роботи, стоїть а біржі, але його робота пов’язана з великим будівництвом, а в період кризи будівництва майже немає – він альпініст фасадних робіт.

LIKAR.INFUND Proekt  Zyty-oznachae ruhatis

Мама Альошкі вчителька, зараз не працює, доглядає за дитиною. Дідусь допомагає, батько з народженням сина – інваліда впав в депресію і не вірить в перемогу над хворобою. Олена, мати Олексія, вірить.

Нещодавно вони принесли листівки, які зробили діти, в подарунок працівникам фундації. ЇЇ очі світяться надією. Вона 15 років чекала сина. Син росте розумним, інтелект збережений. Малий мріє зіграти в футбол одного часу з однолітками, тому намагається більше рухатись на ніжках, тримаючись за опору.

Альоша сам їсть ложкою, п’є з чашки, миє руки та купається. Знайомий з різними матеріалами для творчості.

Любить робити аплікації. Обожнює машини та побутову техніку. Вміє рахувати, знає кольори, фігури, опановує абетку, називає букви.

Так що й педагоги і реабілітологи бачать реальні можливості підвести дитину до стану соціально-адаптованої і самостійної.

Зараз родині потрібна така допомога:

- Лікування в клініці Козявкіна кожні 3-4 місяці – 4000 грн.

- Дитяча інвалідна коляска без механізму MED 15084-32 (виробник Дніпопетровськ) – 1550 грн.

- Компресорни інгалятор з небулайзером OMRON C28 – 1012 грн

- Тренажер «шведська стінка».

Допоможемо разом цій родині!